با فراگیرشدن بهره مندی سازمانها و شرکت ها از سیستم های شبکه کامپیوتری و همچنین افزایش ضریب نفوذ دسترسی اینترنت ، تقاضا برای به راه انداختن میکروتیک در سازمانها نیز افزایش یافته پیدا کرده است ؛ چرا که یکی از چالش هایی که مدیران عمدتا شرکت ها با آن دست و پنجه نرم می کنند امنیت و مدیریت پهنای باند شبکه می باشد.

شرکت های ارائه کننده خدمات میکروتیک برای غلبه بر این چالش ، راه حل های بسیار مناسبی در نظر دارند و مدیران سازمانها نیز باید اطلاعات کاملی از مدیریت پهنای باند در میکروتیک داشته باشند.

خدمات میکروتیک محدود به ارائه نرم افزار کنترل اینترنت در شبکه نمی شود ، بلکه با به راه انداختن میکروتیک که دستگاه کوچک و همچنین ارزانی می باشد توسط کارشناسان با تجربه می توانید به بسیاری از امکانات حرفه ای در شبکه های متمرکز دست یابید.

خدمات میکروتیک

لطفا برای ارتباط با ما و سوالات خود در ارتباط با خدمات میکروتیک شرکت ادیب گستر عصر نوین لطفا فرم مورد نظر را کامل کنید تا کارشناسان بزودی با شما ارتباط بگیرند.

با شروع قرارداد راه اندازی میکروتیک مابین شرکت ادیب گستر عصر نوین و شرکت درخواست کننده خدمات میکروتیک ، واحد مراقبت از مشتریان ادیب همواره با پیگیری های دقیق پروژه های خدمات میکروتیک ، تمام تلاش خود را برای تحقق کنترل ترافیک اینترنت سازمان و همچنین انجام تمامی بندهای موجود در قرارداد انجام می دهد تا چیزی از فراموش نشود.

 پس از پایان پروژه راه اندازی میکروتیک ، متخصصان خدمات پشتیبانی شبکه ادیب در بازه های زمانی مختلف ، تجهیزات و کانفیگ میکروتیک را مورد آنالیزهای دوره ای قرار می دهند تا خدمات میکروتیک ادیب به سازمان مربوطه ، بدون نقص پیاده سازی شده باشد.