web adib

طراحی سایت

شرکت طراحی سایت ادیب­ گستر عصر نوین برای ارائۀ بهترین خدمات طراحی ­سایت می­ کوشد که در طراحی و پیاده ­سازی وب­سایت­ ها تمامی استانداردهای جهانی را رعایت ­کند و با طراحی اصولی و منحصر به­ فرد تمام امکاناتی که برای مدیریت و کنترل وب­ سایت نیاز دارید را در اختیار شما قرار دهد.

دوربین‌های مداربسته معمولاً برای نظارت بر اماکن داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرند و بسته به شرایط محیط انواع مختلفی دارند. این دوربین‌ها می‌توانند دوربین‌های ویدئویی یا دوربین‌های دیجیتال باشند. شخصی به نام والتر بروش مخترع دوربین مداربسته بود.

بیت دیفندر بیش از میلیون ها مشتری اعم از کسب و کارهای اینترنتی و غیر اینترنتی ، محیط های دولتی ، شرکتهای صنعتی دارد و برای از بین بردن تهدیدها ، محافظت از حریم خصوصی و داده ها و امکان انعطاف پذیری سایبری بسیار آماده است.

طراحی سایت

سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان می باشد به همین دلیل طراحی سایت شما اهمیّت بسیار زیادی دارد. وب سایت شما نه تنها باید ظاهر زیبایی داشته باشد بلکه باید عملکرد خوبی نیز داشته باشد و برای استفاده مخاطبان شما راحت باشد. طراحی وب سایت یک پروسه است که از لایه‌سازی صفحات وب، تولید محتوا، طراحی گرافیکی و رعایت اصول سئو تشکیل شده است . شرکت طراحی سایت ادیب در کنار خدمات طراحی سایت ، خدمات سئو نیز ارائه میدهد که سئو و بهینه سازی سایت باعث نمایش وب سایت در صفحه اول نتایج کوگل شده که باعث میشود سایت بیشتر در دید مخاطبان قرار بگیرید و در نتیجه باعث افزایش فروش و ارائه خدمات میشود .
شرکت ادیب فعالیت حرفه ای خود را در زمینه و طراحی سایت در تهران و البته مابقی شهرهای کشور از سال ۱۳۷۶ آغاز کرده است و در طی این سالها بصورت تخصصی در زمینه های مختلف IT نظیر طراحی وب سایت و خدمات سئو و بهینه سازی سایت در تهران و ایران و پشتیبانی سایت فعال بوده و در حال حاضر نیز طراحی فروشگاه اینترنتی و طراحی اپلیکیشن Android و IOS را در خدمات خود جای داده است.

دوربین مدار بسته

دوربین‌های مداربسته معمولاً برای نظارت بر اماکن داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرند و بسته به شرایط محیط انواع مختلفی دارند. این دوربین‌ها می‌توانند دوربین‌های ویدئویی یا دوربین‌های دیجیتال باشند. شخصی به نام والتر بروش مخترع دوربین مداربسته بود.
بدنه دوربین : قاب اصلی و قاب پوششی (بیرونی) که نسبت به فضای مورد استفاده آن را انتخاب می‌کنند
بخش‌های الکترونیکی دوربین : سنسور، بورد اصلی، کانکتور و بورد تغذیه
لنز دوربین : لنز زوم یا موتور دار دوربین مداربسته نوعی از لنز است که امکان تغییر فاصله کانونی و در نتیجه زاویه دید دوربین را از راه دور مهیا می‌کند. این لنزها همچنین معمولاً دارای فوکوس خودکار نیز هستند. در این مطلب با این نوع از لنزها بیشتر آشنا خواهید شد.
وظیفه لنز : اندازه چیپ تصویر دوربین‌ها محدود و کوچک است. این موضوع باعث خواهد شد تصویر تشکیل شده بر روی چیپ تصویر بسیار محدود باشد. برای رفع این مشکل باید از وسیله ای برای متمرکز کردن نور بر روی چیپ تصویر استفاده شود. به این وسیله لنز می‌گویند.

آنتی ویروس بیتدیفندر

بیت دیفندر بیش از میلیون ها مشتری اعم از کسب و کارهای اینترنتی و غیر اینترنتی ، محیط های دولتی ، شرکتهای صنعتی دارد و برای از بین بردن تهدیدها ، محافظت از حریم خصوصی و داده ها و امکان انعطاف پذیری سایبری بسیار آماده است . با سرمایه گذاری عمیقی که در تحقیق و توسعه داشته ایم در حال حاضر آزمایشگاه های Bitdefender هر دقیقه 400 تهدید جدید را کشف می کند و روزانه 30 میلیارد درخواست تهدید را تأیید می کند. این شرکت در زمینه نرم افزارهای ضد نرم افزار ، امنیت اینترنت ، تجزیه و تحلیل رفتاری و هوش مصنوعی پیشگامان نوآوری ها بوده و فناوری آن از بیش از 150 برند شناخته شده فناوری جهان مجوز گرفته است.
Bitdefender در سال 2001 تأسیس شد و در 170 کشور با دفاتر در سراسر جهان مشتری دارد .