شرکت ادیب گستر عصر نوین

شرکت ادیب گستر عصر نوین در دو بخش سخت افزار و نرم افزار فعالیت دارد

این شرکت فعالیت حرفه ای خود را از سال 1380 آغاز نمود و در مدت زمان اندکی در میان رقبا خوش درخشید. دپارتمان تخصصی ادیب با هفده سال سابقه در زمینه های مختلف IT نظیر طراحی سایت، پشتیبانی سایت و سئو ، طراحی اپلیکیشن های Android وIOS راه اندازی و پشتیبانی شبکه، نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته و… مفتخر است که همراهی مجموعه هایی همچون بانک اقتصاد نوین، هلدینگ دارویی کارن، هلدینگ k-z ، مجموعه نمایشگاه های ایران هلث، انجمن صنفی گردشگری، انجمن صنفی تجهیزات پزشکی و بیش از ده ها مجموعه ی دولتی وخصوصی دیگر را در کارنامه ی خود دارد. ارائه ی هریک از خدمات توسط یکی از بخش های متخصص دپارتمان سازماندهی و پوشش دهی می گردد.

شرکت فنی مهندسی ادیب با فعالیت مستمر و به کارگیری نیروهای جوان ، باتجربه و متخصص و همگامی با بروزترین تکنولوژی های روز دنیا ،توانسته جایگاه ویژه ای در میان رقبا کسب کند. بنیادی ترین اصول ما بر صداقت، اعتماد و رعایت اخلاق حرفه ای استوار است؛ سابقه ی ما برگه ی ضمانت ماست …

چرا ادیب ؟

با توجه به سوابق کاری شرکت ادیب گستر عصر نوین، مشتریانی که از تمامی خدمات شرکت استفاده میکنند در زمینه IT نیازی به خدمات شرکتهای دیگر ندارند. در واقع خدمات و پشتیبانی های ویژه باعث پیشتازی این شرکت نسبت به رقبای خود شده است .

سخن مدیر عامل

شرکت اديب گستر عصر نوين به عنوان یک مجموعه اقتصادی خصوصي ، رضايت و آرامش مشتريان خود را به عنوان اولين و بزرگترين هدف خود قرار داده است . اين شركت اصل مشتري مداري را سرلوحه فرآیندهای جاری و آتی خود قرار داده و در این راستا با برنامه راهبردی نسبت به یادگیری ، نو آوری و استفاده از آخرین دستاوردهای عملی ، اقدام نموده و حضور خود را در عرصه رقابت و توسعه پایدار گسترش میدهد . مدیریت و کارکنان شرکت اديب گستر عصر نوين با رعایت قوانین و مقررات مرتبط با فعالیت های خود ، متعهداند که با ارائه خدمات پيشگيرنده در راستاي حفظ امنيت اطلاعات مشتريان همراه با نوين ترين و بروزترين خدمات موجبات آرامش مشتریان خود را تضمين كنند.