مشتریان ما

برخی از شرکتهایی که مفتخر به همکاری با آنها در حوزه خدمات شبکه هستیم


انجمن یاران دانش و مهرشرکت ادیب مفتخر است که همکاری خود را با انجمن یاران دانش و مهر از سال1395 در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه آغاز کرده است. هدف انجمن یاران دانش و مهر ورود به چرخه فقر و شکستن آن با استفاده از ابزار قدرتمند آموزش می باشد. انجمن یاران دانش و مهر علاوه بر بورسیه ی محصلان کوشا و ارائه ی خدمات مددکاری به آن ها، پروژهای آموزش محور اجرایی انجمن در نقاط مختلف ایران در حال اجراست.


آدرس سایت و شماره تماس:
۰۲۱-۶۶۷۱۷۲۵۲

مهندسین مشاور ستاوند پاژ:شرکت ادیب مفتخر است که همکاری خود را با مهندسین مشاور ستاوند پاژ از سال1396 در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه آغاز کرده است. مهندسین مشاور ستاوند پاژ درزمینه خدمات فنی،مشاوره ای و پژوهشی پروژه های هتلی،تجاری،مسکونی،اداری و…ارائه میدهد. این مجموعه دارای یک شرکت واقع در تهران و یک شرکت واقع در مشهد میباشد.


آدرس سایت و شماره تماس:
۰۲۱-۸۸۵۶۳۶۶۸

پادیر کاران آرشام:شرکت ادیب مفتخر است که همکاری خود را با مهندسین پادیر کاران آرشام از سال1396 در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه آغاز کرده است. شرکت پاديرکاران آرشام با اخذ نمايندگی از شرکت های معتبر اروپایی نظیر SKYMAN بلژیک ،TRACTEL لوگزامبورگ ، FIXATOR فرانسه ، NORACON نروژ در زمينه طراحی، ساخت و نصب و راه‌اندازی تجهیزات دسترسی به سطوح ساختمانهای بلند مرتبه، تعميرات و نگهداری پلها، سدها، مخازن ذخيره نفت و ... توانسته است با وارد نمودن دانش و تجهيزات مدرن با استانداردهای بالای جهانی به ايران گامی محکم در مسير پيشرفت صنعت ساختمان ميهن‌مان بردارد. این مجموعه دارای دفتر مرکزی در تهران و دفاتر واقع در کیش،مشهد و اصفهان میباشد.


آدرس سایت و شماره تماس:
۰۲۱-۸۸۰۲۴۶۰۹

پارس جم کنترل:شرکت ادیب مفتخر است که بیش از 7 سال همکاری خود را با شرکت پارس جم کنترل در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه آغاز کرده است. شرکت پارس جم کنترل با سابقه و تجربیات فراوان در زمینه تاسیسات صنعتی و به صورت ویژه در ارتباط با سیستم های بخار، به عنوان مجموعه مهندسی، بازرگانی و پیمانکار پروژه به صورت E.P.C فعالیت داشته و افتخار ارائه خدمات گسترده¬ای به صنعت کشور را دارد .


آدرس سایت و شماره تماس:
۰۲۱-۸۸۷۰۸۲۲۳
http://pars-jam.com

پشم و الیاف شیشه آریاناپارس:شرکت ادیب مفتخر است که بیش از 5 سال همکاری خود را با شرکت پشم و الیاف شیشه آریاناپارس در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه آغاز کرده است. شرکت آریانا پارس در اسفند ماه سال 1382 بعنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان عایق های صوتی حرارتی پشم شیشه در خاورمیانه مبادرت به احداث کارخانه ای با ظرفیت سالانه دوازده هزار تن انواع پشم شیشه در شهرک صنعتی اشتهارد مورد بهره برداری قرار گرفت. شرکت ادیب طراحی سایت این شرکت را نیز انجام داده است.


آدرس سایت و شماره تماس:
۰۲۱-۸۸۷۶۱۱۲۱
http://www.aryanaparsco.com

شرکت تولیدی فوم کار:شرکت ادیب مفتخر است که بیش از 5 سال همکاری خود را با شرکت تولیدی فوم کار در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه آغاز کرده است. شرکت تولیدی فومکاراز سال 1360 فعالیت های تولیدی خود را در زمینه تولید انواع چرم مصنوعی و ورق های PVC وPU آغاز نموده است.


آدرس سایت و شماره تماس:
۰۲۱-۸۸۹۶۰۴۲

رستاک تجارت:شرکت ادیب مفتخر است که بیش از 10 سال همکاری خود را با شرکت رستاک تجارت در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه آغاز کرده است. شرکت تولیدی پارافین رستاک تجارت در اوائل سال 1374 با هدف تولید و صادرات مشتقات نفتی در شهرک صنعتی اشتهارد تأسیس و با تکیه بر تجربه و پتانسیل دانش خود توانست در امر تولید و صادرات مشتقات نفتی در ایران به ثبت برساند.


آدرس سایت و شماره تماس:
۰۲۱-۸۸۳۰۳۴۳۰

زیبایی های جهانگردی:شرکت ادیب مفتخر است که بیش از 5 سال همکاری خود را با شرکت زیبایی های جهانگردی در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه آغاز کرده است. مجموعه زیبایی های جهانگردی و خاورسریع کرمانی در بخش تورهاي ورودي به ايران و داخلي،با برخورداري از متخصصان مجرب و داشتن قرارداد با هتلهاي معتبر و به نام كشور تورهاي متفاوتي را با انگيزه هاي خاص از جمله تورهاي فرهنگي، مذهبي، طبيعت گردي در رشته هاي مختلف كوه نوردي، اسكي، كوير نوردي، پرنده نگري، عشايري و دهها مورد ديگر را تا كنون به اجرا در آورده است. در ارتباط با تورهاي خروجي نيز سفر به كشورهاي مختلف در پنج قاره با خواستهاي گردشگري، فرهنگي، تجاري و غيره را برگزار كرده است كه رضايت مسافران و سوابق اعتباري اين شركت در نزد نمايندگيهاي كشورهاي خارجي در ايران شاهدي بر اين مدعا است . شرکت ادیب طراحی سایت این شرکت را نیز انجام داده است.


آدرس سایت و شماره تماس:
۰۲۱-۸۸۷۲۰۰۵۳
http://bwt.ir

شرکت هیدرولیفت:شرکت ادیب مفتخر است که همکاری خود را با شرکت هیدرولیفت از سال1395 در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه آغاز کرده است. شرکت هیدرولیفت در زمینه انواع آسانسور و بالابرهای هیدرولیکی، انواع جک و پاوریونیت برند GMV را در ایران به مصرف کنندگان گرامی معرفی و ارائه می‌نماید. شرکت ادیب پشتیبانی سایت این شرکت را نیز انجام داده است.


آدرس سایت و شماره تماس:
۰۲۱-۸۸۶۹۹۶۰۰
http://hydrolifttech.com