مشتریان ما

برخی از شرکتهایی که مفتخر به همکاری با آنها در حوزه خدمات شبکه هستیم


شرکت هوا فشرده کمسان ایران:شرکت ادیب مفتخر است که بیش از 10 سال همکاری خود را با شرکت هوا فشرده کمسان ایران در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه آغاز کرده است. در تاریخ 23 آبان 1359 این شرکت به صورت رسمی ثبت و با اخذ پروانه تولید ، اقدام به تولید انواع کمپرسورهای هوای فشرده از نوع رفت و برگشتی تیپ روغن زن نمود. کمپرسورهای تولیدی بواسطه توافق با شرکت KASER آلمان ،با طراحی و حضور کارشناسان آلمانی شرکت مذکور ، کلیه عملیات ساخت از قبیل ریخته گری، تراشکاری و مونتاژ در مساحتی بالغ بر 1500 مترمربع آغاز گردید. با تکیه بر کیفیت محصول و قیمت بسیار پایین تمام شده نسبت به مشابه خارجی ، این محصول با استقبال خوبی مواجه شده و زمینه ساز صعود این شرکت به قله های مرتفع پیشرفت گردید. شرکت هوا فشرده کمسان ایران دارای دفتر مرکزی واقع در تهران و کارخانه واقع در استان البرز میباشد


آدرس سایت و شماره تماس:
۶۶۹۲۱۹۰۰
http://komsaniran.com

مهندسین مشاور بلند مرتبه پیمان:شرکت ادیب مفتخر است که بیش از 10 سال همکاری خود را با شرکت مهندسین مشاور بلند مرتبه پیمان در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه آغاز کرده است. شرکت مهندسین مشاور بلند مرتبه پیمان از سال 1374 فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات مشاور آغاز و هم اکنون با بهره گیری از توان فنی و تجربی بالا امکان ارائه کلیه خدمات مشاور ، اعم از طراحی معماری، سازه و تأسیسات و همچنین خدمات نظارت مقیم و عالیه را دارا می باشد.


آدرس سایت و شماره تماس:
۲۲۶۹۷۳۳۹
http://bolandmartabeh.com/

آبادبنیان پارس:شرکت ادیب مفتخر است که همکاری خود را با شرکت آباد بنیان پارس از سال 1388 در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه آغاز کرده است. این شرکت در سال 1384 تأسیس گردید و در حال حاضر نماینده انحصاری WIM مالزی ، LORCH آلمان و UNION تایوان در زمینه فروش و خدمات پس از فروش انواع ماشین آلات جوش و برش ( رکتیفایر، آرگون ، برش پلاسما، CO2 ، نقطه جوش ، جوش زیرپودری و …) ابزار آلات و برس های صنعتی در ایران می باشد .


آدرس سایت و شماره تماس:
.....................
http://abpars.com

شرکت تازه دانه :شرکت ادیب مفتخر است که با شرکت تازه دانه همکاری خود را به تازگی آغاز کرده است. مجموعه تازه دانه در تاريخ 1358 با هدف فعاليت در صنعت مرغداري تاسيس يافت و از آن تاريخ تا كنون در راستاي این هدف مشغول فعاليت مي باشد. از سال 1380 واحد بسته بندي تخم مرغ ويژه اين شركت نيز راه اندازي گرديده و هم اكنون تحت عنوان زرده طلائي محصولات توليدي در بازار عرضه مي گردد.


آدرس سایت و شماره تماس:
66566277

شرکت تجارت گستر السا :شرکت ادیب مفتخر است که با شرکت تجارت گستر السا همکاری خود را به تازگی آغاز کرده است. مجموعه تجارت گستر السا بعنوان نماينده رسمي توزيع محصولات کمپاني جي تي آي پرس توانسته است با ايجاد زير ساختهاي لازم اعم از بکار گيري کارشناسان خبره نرم افزارهاي جامع حسابداري، انبار، فروش و مرکز پيام تلفني، به اين مهم جهت ارايه خدمات گسترده به مشتريان خود دست يابد.


آدرس سایت و شماره تماس:
021-88533716
http://www.elsatd.com

شرکت سنگستان پاسارگاد :شرکت ادیب مفتخر است که بیش از 10 سال همکاری خود را با شرکت صنایع سنگستان پاسارگاد در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه آغاز کرده است. شرکت صنایع سنگستان پاسارگاد با مساحت 125000 متر مربع در سال 1373 به عنوان یکی از شناخته شده ترین و مدرن ترین شرکت های فرآوری سنگ در ایران و خاورمیانه آغاز به کار نمود.این شرکت با ربع قرن فعالیت و تجربه در صنعت سنگ کشور، توانایی تولید انواع تراورتن، مرمریت، مرمر و کریستال ایرانی با کیفیت عالی را با استفاده از ماشین آلات بروز ایتالیایی (برتون، بارزانتی پرومتک، پلیگرینی و…) دارد.


آدرس سایت و شماره تماس:
021-22909840
http://sangestanco.com

شرکت سنگسا


شرکت ادیب مفتخر است که بیش از 7 سال همکاری خود را با شرکت سنگسا در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه آغاز کرده است.
شرکت سنگسا در سال 1376 در کرج به ثبت رسیده و فعالیت خود را در زمینه شن و ماسه دانه بندی و بازیافت پسماندهای عمرانی و نخاله های ساختمانی غرب تهران آغاز کرده است. این شرکت مفتخر است با سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، اداره محیط زیست و نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران همکاری داشته است.آدرس سایت و شماره تماس:
021-44128585
sangsa.ir

شرکت پروفیل صنعت ماهانشرکت ادیب مفتخر است که از سال 96 همکاری خود را با شرکت پروفيل صنعت ماهان در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه آغاز کرده است. شرکت پروفيل صنعت ماهان از تاریخ 89/11/06 فعالیت خود را آغاز نموده است. زمینه فعالیت این شرکت تولید و ساخت آهن و فولاد، ساخت فلزات اساسی و ساخت انواع تیرآهن میباشد. این شرکت دارای دفتر مرکزی واقع در تهران و کارخانه واقع در جاده خاوران میباشد.


آدرس سایت و شماره تماس:
66561269
https://psmahan.com