مشتریان ما

برخی از شرکتهایی که مفتخر به همکاری با آنها در حوزه خدمات شبکه هستیم


به اندیشی و فناوری فردا:شرکت ادیب مفتخر است که بیش از 10 سال با شرکت به اندیشی و فناوری فردا در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه همکاری میکند. این شرکت ، گروهی متشکل از جمعی مهندس در حوزه های گوناگون است که فعالیتهای مهندسی و بازرگانی را به صورت توأمان انجام می دهد. بافکو دارای دفتر مرکزی واقع در تهران و کارخانه واقع در یبارک میباشد


آدرس سایت و شماره تماس:
۰۲۱-۴۴۰۰۴۱۰۰
http://www.baffco.com

معمار سازه اعلم:شرکت ادیب مفتخر است که بیش از 10 سال با شرکت به معمار سازه اعلم در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه همکاری میکند. گروه اعلم شامل شرکت های معمار سازه اعلم، بعد چهارم ساختمان، طرح خانه سه بعدی و ساخت طرح فروهر، متعهد به ارائه خدمات و محصولات با کیفیت در صنعت ساختمان سازی همانند طراحی و توسعه برند های جدید و بازسازی و تعمیر ساختمان های موجود با استفاده از آخرین تکنولوژی ها است. شرکت ادیب طراحی سایت این شرکت را نیز انجام داده است.


آدرس سایت و شماره تماس:
۰۲۱-۸۸۰۵۶۴۳۸

http://aalam.co


فرزان فن اندیش فردا:شرکت ادیب مفتخر است که همکاری خود را با شرکت فرزان فن اندیش فردا از سال 1397 در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه آغاز کرده است.تمرکز این شرکت بر محصولات مبتنی بر الکترونیک قدرت بوده و با توجه به سوابق طولانی خود موفق شده است پروژه های تکنیکی بزرگی را راهبری و به نتیجه برساند در حال حاضر این شرکت توان دارد مدارات کنترلی را برای نیازهای مختلف صنعت طراحی و اجرا نماید و در این زمینه خلق تکنولوژی نماید.


آدرس سایت و شماره تماس:
۰۲۱-۶۶۱۷۷۷۵۲

آتلیه سارا:شرکت ادیب مفتخر است که همکاری خود را با آتلیه سارا از سال1392 در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه آغاز کرده است. آتلیه سارا خدمات عکاسی بارداری، تولد، نوزاد، کودک و عکاسی فانتزی را انجام میدهد. شرکت ادیب طراحی سایت این شرکت را نیز انجام داده است.


آدرس سایت و شماره تماس:
۰۲۱-۴۴۱۴۲۶۸۰

http://www.saraphotostudio.com


سیناگستر پیشرفته:شرکت ادیب مفتخر است که بیش از 10 سال با شرکت سیناگستر پیشرفته در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه همکاری میکند. این شرکت در زمینه تامین تجهیزات و مواد پزشکی و دندانپزشکی در کشور فعال می باشد. شرکت ادیب طراحی سایت این شرکت را نیز انجام داده است


آدرس سایت و شماره تماس:
۰۲۱-۴۴۲۹۱۲۰۷
http://sinagostar.com

بست آلارم:شرکت ادیب مفتخر است که همکاری خود را با بست آلارم از سال1395 در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه آغاز کرده است. سازمان بست آلارم به عنوان بزرگ ترين مركز پخش سيستم هاي حرفه اي ايمني ، امنيتي و حفاظت تصويري در سرتاسر ايران پهناور شناخته شده است. شرکت ادیب طراحی سایت این شرکت را نیز انجام داده است.


آدرس سایت و شماره تماس:
۰۲۱-۸۸۸۰۷۲۶۸
http://bestalarm.ir

مهندسین مشاور عمارت سازان جهانشرکت ادیب مفتخر است که همکاری خود را با مهندسین مشاور عمارت سازان جهان از سال1394 در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه آغاز کرده است. فعالیت شرکت مهندسین مشاور پارسه در زمینه کلیه پروژه های اجرایی عمرانی اعم از بتنی ، فلزی ، آسفالت ساخت راه و باند ، سد سازی ، کانال و تونل سازی ، ابنیه سبک و سنگین ، تهیه و نصب کفپوش های بتنی و همچنین ساخت انواع خانه های پیش ساخته فایبر بتون ، مشارکت در ساخت و ساز و ارائه کلیه خدمات شهری میباشد.


آدرس سایت و شماره تماس:
۰۲۱-۴۴۴۶۸۹۳۷

سوبرارزین:شرکت ادیب مفتخر است که همکاری خود را با سوبرارزین از سال1397 در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه آغاز کرده است. شرکت سوبرارزین تنها تولید کننده مواد شیمیایی کاغذ در خاورمیانه تحت لیسانس شرکت اروپایی مواد شیمیایی آهارزنی کاغذ میباشد. شرکت ادیب طراحی سایت این شرکت را نیز انجام داده است.


آدرس سایت و شماره تماس:
۰۲۱-۸۸۹۵۳۲۹۱
http://subraresin.com

گروه بازرگانی آذرخش تجارت نامدار:شرکت ادیب مفتخر است که همکاری خود را با گروه بازرگانی آذرخش تجارت نامدار از سال1393 در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه آغاز کرده است. گروه بازرگانی آذرخش تجارت نامدار در زمینه فراهم سازی تسهیلات لازم جهت بازارهای داخلی و توزیع مواد اولّیه صنایع شیرینی و شکلات ،کیک ، بستنی و محصولات نانوایی ، پاسخگوی محدوده وسیعی از بازار تقاضای این حوزه می‌باشد.


آدرس سایت و شماره تماس:
۰۲۱-۸۸۷۹۹۵۰۹
http://www.azarnamdar.com