برخی از شرکتهایی که مفتخر به همکاری با آنها در حوزه خدمات شبکه هستیم

سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران

شرکت ادیب گستر عصر نوین مفتخر است که در سال 1394 با سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران به شماره قرارداد 250/11698 در حوزه پیکربندی دستگاه های کلاینت در مناطق و سازمان های شهرداری تهران همکاری داشته باشد. این پروژه طبق قرارداد 6 ماه زمان برد و با موفقیت تحویل کارفرما گردید.

آدرس سایت و شماره تماس:

روزنامه جام جم

شرکت ادیب گستر عصر نوین مفتخر است که در سال 1399 با روزنامه جام جم به شماره قرارداد 99000334 در حوزه “به روز رسانی اکتیودایرکتوری و ایجاد سرور پشتیبان” ، “به روز رسانی سوییچ ها و کلیه تجهیزات فعال”، “راه اندازی سرور WSUS” ، “بهینه سازی سیستم مانیتورینگ کلیه دیوایس های اکتیو شبکه”، “بهینه سازی زیر ساخت مجازی سازی و استوریچ ها موجود” و “بهبنه سازی فایل سرور” همکاری داشته باشد. این پروژه طبق قرارداد ۵۰ ساعت کاری زمان برد و با موفقیت تحویل کارفرما گردید.

آدرس سایت و شماره تماس:
جام جم
آریاناپارس

پشم و الیاف شیشه آریانا پارس

شرکت ادیب مفتخر است که بیش از 5 سال همکاری خود را با شرکت پشم و الیاف شیشه آریاناپارس در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه آغاز کرده است. شرکت آریانا پارس در اسفند ماه سال 1382 بعنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان عایق های صوتی حرارتی پشم شیشه در خاورمیانه مبادرت به احداث کارخانه ای با ظرفیت سالانه دوازده هزار تن انواع پشم شیشه در شهرک صنعتی اشتهارد مورد بهره برداری قرار گرفت. شرکت ادیب طراحی سایت این شرکت را نیز انجام داده است.

آدرس سایت و شماره تماس:

به اندیشی و فناوری فردا (بافکو)

شرکت ادیب مفتخر است که بیش از 10 سال با شرکت به اندیشی و فناوری فردا در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه همکاری میکند. این شرکت ، گروهی متشکل از جمعی مهندس در حوزه های گوناگون است که فعالیتهای مهندسی و بازرگانی را به صورت توأمان انجام می دهد. بافکو دارای دفتر مرکزی واقع در تهران و کارخانه واقع در یبارک میباشد.

آدرس سایت و شماره تماس:

شرکت عمران سازان

شرکت ادیب مفتخر است که همکاری خود را با مبتکر پخش آراد از سال 1400 در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه آغاز کرده است. فعالیت شرکت عمران سازان در زمینه راه سازی میباشد .

آدرس سایت و شماره تماس:

شرکت تجارت گستر السا

شرکت ادیب مفتخر است که با شرکت تجارت گستر السا همکاری خود را به تازگی آغاز کرده است. مجموعه تجارت گستر السا بعنوان نماينده رسمي توزيع محصولات کمپاني جي تي آي پرس توانسته است با ايجاد زير ساختهاي لازم اعم از بکار گيري کارشناسان خبره نرم افزارهاي جامع حسابداري، انبار، فروش و مرکز پيام تلفني، به اين مهم جهت ارايه خدمات گسترده به مشتريان خود دست يابد.

آدرس سایت و شماره تماس:

کارخانجات داروسازی بایر افلاک

شرکت ادیب مفتخر است که همکاری خود را با کارخانجات داروسازی بایر افلاک از سال1399 در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه آغاز کرده است. فعالیت شرکت کارخانجات داروسازی بایر افلاک در زمینه تولید و پخش دارو میباشد. گروه کارخانجات دارویی بایر افلاک، بزرگترین داروسازی خاورمیانه، در استان لرستان ، شهرستان ازنا واقع گردیده و در جهت محرومیت زدایی این منطقه و افتخار آفرینی در عرصه علم و صنعت دارویی، پزشکی و دامپزشکی میهن سبز اسلامیمان عزمی جزم و دیرینه و با دانش روز پیوندی ناگسستنی دارد. این مجموعه شامل 7 کارخانه عظیم تولیدی میباشد.

آدرس سایت و شماره تماس:

مبتکر پخش آراد

شرکت ادیب مفتخر است که همکاری خود را با مبتکر پخش آراد از سال 1400 در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه آغاز کرده است. فعالیت شرکت مبتکر پخش آراد در زمینه واردات، توزیع و فروش تجهیزات و اقلام مصرفی پزشکی شامل ارتوپدی، تنفسی و مصرفی بیهوشی، مصرفی عمومی، مصرفی جراحی و اتاق عمل میباشد.

آدرس سایت و شماره تماس:

فرزان فن اندیش فردا

شرکت ادیب مفتخر است که همکاری خود را با شرکت فرزان فن اندیش فردا از سال 1397 در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه آغاز کرده است.تمرکز این شرکت بر محصولات مبتنی بر الکترونیک قدرت بوده و با توجه به سوابق طولانی خود موفق شده است پروژه های تکنیکی بزرگی را راهبری و به نتیجه برساند در حال حاضر این شرکت توان دارد مدارات کنترلی را برای نیازهای مختلف صنعت طراحی و اجرا نماید و در این زمینه خلق تکنولوژی نماید.

آدرس سایت و شماره تماس:

شرکت سنگسا

شرکت ادیب مفتخر است که بیش از 7 سال همکاری خود را با شرکت سنگسا در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه آغاز کرده است.
شرکت سنگسا در سال 1376 در کرج به ثبت رسیده و فعالیت خود را در زمینه شن و ماسه دانه بندی و بازیافت پسماندهای عمرانی و نخاله های ساختمانی غرب تهران آغاز کرده است. این شرکت مفتخر است با سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، اداره محیط زیست و نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران همکاری داشته است.

آدرس سایت و شماره تماس:

آتلیه سارا

شرکت ادیب مفتخر است که همکاری خود را با آتلیه سارا از سال1392 در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه آغاز کرده است. آتلیه سارا خدمات عکاسی بارداری، تولد، نوزاد، کودک و عکاسی فانتزی را انجام میدهد. شرکت ادیب طراحی سایت این شرکت را نیز انجام داده است.

آدرس سایت و شماره تماس:

پارس جم کنترل

شرکت ادیب مفتخر است که بیش از 7 سال همکاری خود را با شرکت پارس جم کنترل در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه آغاز کرده است. شرکت پارس جم کنترل با سابقه و تجربیات فراوان در زمینه تاسیسات صنعتی و به صورت ویژه در ارتباط با سیستم های بخار، به عنوان مجموعه مهندسی، بازرگانی و پیمانکار پروژه به صورت E.P.C فعالیت داشته و افتخار ارائه خدمات گسترده¬ای به صنعت کشور را دارد .

آدرس سایت و شماره تماس:

زیبایی های جهانگردی

شرکت ادیب مفتخر است که بیش از 5 سال همکاری خود را با شرکت زیبایی های جهانگردی در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه آغاز کرده است. مجموعه زیبایی های جهانگردی و خاورسریع کرمانی در بخش تورهاي ورودي به ايران و داخلي،با برخورداري از متخصصان مجرب و داشتن قرارداد با هتلهاي معتبر و به نام كشور تورهاي متفاوتي را با انگيزه هاي خاص از جمله تورهاي فرهنگي، مذهبي، طبيعت گردي در رشته هاي مختلف كوه نوردي، اسكي، كوير نوردي، پرنده نگري، عشايري و دهها مورد ديگر را تا كنون به اجرا در آورده است. در ارتباط با تورهاي خروجي نيز سفر به كشورهاي مختلف در پنج قاره با خواستهاي گردشگري، فرهنگي، تجاري و غيره را برگزار كرده است كه رضايت مسافران و سوابق اعتباري اين شركت در نزد نمايندگيهاي كشورهاي خارجي در ايران شاهدي بر اين مدعا است . شرکت ادیب طراحی سایت این شرکت را نیز انجام داده است.

آدرس سایت و شماره تماس:

معمار سازه اعلم

شرکت ادیب مفتخر است که بیش از 10 سال با شرکت به معمار سازه اعلم در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه همکاری میکند. گروه اعلم شامل شرکت های معمار سازه اعلم، بعد چهارم ساختمان، طرح خانه سه بعدی و ساخت طرح فروهر، متعهد به ارائه خدمات و محصولات با کیفیت در صنعت ساختمان سازی همانند طراحی و توسعه برند های جدید و بازسازی و تعمیر ساختمان های موجود با استفاده از آخرین تکنولوژی ها است. شرکت ادیب طراحی سایت این شرکت را نیز انجام داده است.

آدرس سایت و شماره تماس:

سیناگستر پیشرفته

شرکت ادیب مفتخر است که بیش از 10 سال با شرکت سیناگستر پیشرفته در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه همکاری میکند. این شرکت در زمینه تامین تجهیزات و مواد پزشکی و دندانپزشکی در کشور فعال می باشد. شرکت ادیب طراحی سایت این شرکت را نیز انجام داده است

آدرس سایت و شماره تماس:

هیدرولیفت

شرکت ادیب مفتخر است که از سال 96 همکاری خود را با شرکت هیدرولیفت در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه آغاز کرده است. شرکت هیدرولیفت با بیش از 20 سال سابقه در زمینه آسانسور و بالابر و دارای قدمت همکاری 10 ساله با کمپانی GMV در قالب نمایندگی انحصاری فروش محصولات هیدرولیکی آن کمپانی در سرتاسر ایران میباشد.

آدرس سایت و شماره تماس:

آینده روشن مقاطع آلیاژی

شرکت ادیب مفتخر است که از سال 1400همکاری خود را با شرکت آینده روشن مقاطع آلیاژی در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه آغاز کرده است. شرکت آینده روشن مقاطع آلیاژی در بخش‌های مختلف صنعت فولاد فعالیت دارد.

آدرس سایت و شماره تماس: